Alanınıza Hoş Geldiniz

Hakkımızda

Biraz kim olduğumuzdan, neler yaptığımızdan ve neler yapacağımızdan bahsedelim.

Bize ulaş

billboard@muteup.net

Konumumuz

Beyoğlu, İstanbul

Hakkımızda

Bizimle ilgili satır başları

2020 yılında e-ticaret firması olarak başladık. E-ticaret sektördeki eksiklikleri biliyorduk, gidermeye alıştık. Öncelikli hedefimiz hizmet sunmaktı. Dijital dünyadaki en büyük eksikliklerden bir tanesi de reklam gücünün adaletsizliğiydi. Büyük firmaların para güçleri ile küçük firmaları ezmesini üzüntüyle izledik. Sektördeki dengesizliğe denge sağlayabilmek adına 3 aşamalı projelerimizden bir tanesi olan Billboard projemizle karşınızdayız.

YEnilikçi bakış açısı

Daha Teknolojik

Teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Peki hedeflerimiz arasında neler var, öğrenmek ister misin?

Akıl almaz yeniliklerle reklamın geleceği

Mute Up
BIllboard

Gerçek kullanıcıların yorum yapabildiği bir reklam alanı burası. Firmanız veya kişisel sayfanız ile ilgili yorum yapmak isteyen herkesin kimlik onayından geçmesi gerekiyor.

 

Herkesin takip etmek iteyeceği bir platform yaratacağız. Böylece firmanıza veya yaptığınız işlerin tanıtımına binlerce lira yatırmadan daha fazla kullanıcıya ulaşabileceksiniz.

 

Her kategori için ayın en iyi ve başarılı oluşumlarını seçeceğiz. Esasında biz seçmeyeceğiz, yaptığınız işlerle ve verdiğiniz hizmetlerle siz kendinizi seçtireceksiniz. Kendi başarınızı kendiniz sağlayacaksınız.

Herhangi bir kullanıcınızla problem yaşayıp sonuca ulaşamadığınız noktada arabuluculuk yapı sorunu çözüme ulaştırmaya çalışacağız. Sorunlarınızı çözümlerle birleştireceğiz ve deneyiminizi arttıracağız.

 

Geliştirmeye başlayacağımız yapay zeka teknolojisi ile VR dünyasına adım atıp hem ekolojik fayda sağlayacağız, hem de daha yaratıcı reklamlar yaratacağız. Dijital dünyada sizi göstereceğiz.

 

Firma/kişisel sayfanıza yapacağımız SEO çalışmaları ile önce sayfanıza, oradan da sitenize/sosyal medya hesabınıza daha fazla kullanıcı girişi sağlayacağız. Böylelikle Google’da da yükselmenizi sağlayacağız.

Mute Up’ı kurarken bir hayalimi gerçekleştirmek istedim. Öncelikle e-ticaret sitemde müzisyenlere ulaşılabilir, bütçe dostu ürünler sunmaya çalıştım. Hayatımdaki en önemli noktalardan birisi oldu empati. Her seferinde “Müşteri olan ben olsam ne olurdu, ne isterdim?” sorusunu sordum. Her yaşanan problemde önceliğim memnuniyet oldu, para değil. Hepimiz bir şekilde para kazanabiliyoruz ama insan kazanamıyoruz. Umarım yeni platformlarımızın üçüncüsü olan Mute Up Billboard’dan memnun kalırsınız. Memnun kalmazsanız muhakkak ulaşın, çözüm üretmeye çalışalım.

Onur Akceylan

Founder&CEO

Hakkımızda

Hikayemiz

2020 yılında e-ticaret firması olarak başladık. E-ticaret sektördeki eksiklikleri biliyorduk, gidermeye alıştık. Öncelikli hedefimiz hizmet sunmaktı. Dijital dünyadaki en büyük eksikliklerden bir tanesi de reklam gücünün adaletsizliğiydi. Büyük firmaların para güçleri ile küçük firmaları ezmesini üzüntüyle izledik. Sektördeki dengesizliğe denge sağlayabilmek adına 3 aşamalı projemizden bir tanesi olan Billboard projemizle karşınızdayız.

E-ticaret sayfamız Mute Up Music Store ile müzisyen dostlarımıza hâlâ hizmet vermekteyiz. Bunun dışında Mute Up Web ile siteler kurmaktayız, sosyal medya hesapları yönetmekteyiz ve e-ticaret danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca deprem dönemi yaptığımız çalışmalarla Tent Of Life (Yaşam Çadırı) kurucu ortaklarındanız. Son olarak da yapay zeka üzerine hem teknolojik, hem de akademik sayılabilecek bir çalışma yapmak amacıyla AI Minds oluşumunu kurduk. Yapay zeka çalışmamız şu an için en öncelikli çalışmamız oldu çünkü yapay zeka çalışmamız ile ses getirecek birçok yeniliği tüm dünya ile bir an önce paylaşmak istiyoruz.

Yaptığımız her işi imkanlarımız dahilinde ekolojiyi düşünerek yapmaya çalışıyoruz çünkü biliyoruz ki ekolojik düzen varsa yaşam var. İnsan, ekolojik düzenin içerisindeki yerini unutmuş ve kopmuş olduğu gerçeğiyle daha yüzleşmiş değil. Bir noktada bunu acı bir şekilde öğrenmesi ve deneyimlememesi için ekolojik her çalışmayı imkanlarımız dahilinde desteklemek bize mutluluk veriyor. Yapay zeka ile yapacağımız çalışmaların bir açıdan da temelini bu oluşturuyor. Hedeflediğimiz teknolojiler arasında ekolojik düzeni korumaya yönelik çalışmalar olacak. Bizden herhangi bir hizmet aldığınızda sadece hizmet almış olmazsınız, ekolojik çalışmalara da katkıda bulunmuş olursunuz. Sizleri de aramızda görmek dileğiyle…

Discover Our Yoga Studio

Nor again is there anyone who loves or pursues or desires to obtain pain of itself, because it is pain, but because occasionally circumstances occur in which toil and pain 

Diğer oluşumlarımız

Music Store

Web

AI Minds

Yaşam Çadırı

Takımımız

Onur Akceylan

Onur Akceylan

Founder&CEO
Müzisyenim, aktivistim ve teknolojik alanlarda çalışmayı seviyorum. Yaptığım iş ne olursa olsun severek yaptım. Sevmediğim zaman ise o işi yapmayı bıraktım. Bu platformdan keyif almanızı dilerim.
Ada Güneş

Ada Güneş

İçerik Sorumlusu
Uzun zaman ne yapmak istediğime karar vermeye çalıştım. Beyaz yakalı olarak çalışmak bana göre değildi. İçerik oluşturmak benim en keyif aldığım şeylerden. Umarım yarattığım içerikleri seversiniz.

Gülay Ekin

Gülay Ekin

Editör
Lise yıllarımdan beri yazı yazma konusunda hep hevesliydim. Freelance olarak çalışmalar yaptım. Hak savunuculuğu ile ilgili birçok organizasyonda gönüllü olarak çalıştım. Yazılarınızı bekliyorum.

Mute Up

Mute Up

AI
Çok yakında!Destekçilerimiz

Destekçimiz olan Firmalar & Kişisel Bloglar

S.S.S

Sıkça sorulan Sorulardan Bazıları

Şu an için sadece sitemizde yayınlanacak ancak üzerinde çalıştığımız teknoloji ile bugüne kadar yapılmamış bir reklamcılık örneğine imza atmak istiyoruz. Konu ile ilgili makalemizi okuyabilirsin.

Tek yapman gereken sayfana yeterince yorum almak. Alınan yorumlara göre yüzdelik dilimde ilk 7 arasına girdiğinde Bu Ayın Başarıları bölümünde yer alırsın.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet.

S.S.S

İletişim

Bize Ulaş

Aşağıdaki telefon numarasından ve e-posta adresinden bize ulaşabilirsin.

İletişim

Bize ulaşmak çok kolay!

Aklına takılan bir soru mu var?
Hemen bizi ara!

Herhangi bir konuda bizi aramaktan çekinme.

İletişim

Bizi Takip Et!

Haber Bülteni

You have been successfully Subscribed! Ops! Something went wrong, please try again.
© 2023 Mute Up – Tüm hakları saklıdır.